Versija neįgaliesiems
Paremkite VŠĮ Šilutės sportas

Daugiau klydę „Šilutės“ krepšininkai pralaimėjo Šakiuose

2021 spalio 17 d.

     Šakiuose, nuo pirmųjų minučių klaidų turbulencijos krečiami, „Šilutės“ krepšininkai taip ir neįstengė persverti rezultato savo naudai. Tuo tarpu puikus Arūno Pukelio žaidimas ir jo pelnyti 27 taškai, nuvedė „Vytį“ į pergalę 92:82 (25:11, 25:29, 19:21, 23:21). 

      Net ir skubi, Kęstučio Mačijausko paprašyta minutės pertraukėlė, nesustabdė galingo „Vyčio“ krepšininkų spurto rungtynių pradžioje. Po tokio „smūgio į paširdžius“ pamario ekipos atsigavimas buvo negreitas ir lėtas. Atrodė, viskas nesiseka: klaidos, prarasti kamuoliai, pražangos. Po pirmojo ketvirčio šeimininkai susikrovė keturiolikos taškų pranašumą prieš varžovus iš Šilutės. Per pertraukėlę tarp pirmųjų žaidimo ketvirčių, „Šilutės“ strategas, vis tik sugebėjo sustyguoti derinius puolime ir pastatyti gynybines užtvaras. Jų dėka antrąjame kėlinuke K.Mačijausko kariauna parodė gana solidų žaidimą ir jį laimėjo keturiais taškais. Vis tik bendras rungtynių rezultatas prieš didžiąją pertrauką liko su dešimties taškų deficitu. Po pertraukos, Delante Jones, Lino Lekavičiaus ir Valdo Vasyliaus vedami, „Šilutės“ krepšininkai vijosi varžovus. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkioms minutėms, atsilikimas sumažėjo iki keturių taškų. Tačiau techninė Ibrahima Sylla pražanga, kuri pastarajam buvo dar ir penktoji, tapo esmine šio mačo klaida. O jų pamario ekipai ir taip netrūko. Šilutiškiai per rungtynes suklydo ir prarado dešimt kamuolių. Nors K.Mačijausko kariauna po krepšiais laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37 – 32, tačiau Eriko Kučiausko komanda žaidė brandesnį komandinį žaidimą, atlikdami daugiau rezultatyvių perdavimų 25 – 16. Rungtynių pabaigoje sėkmingiau apsigynę „Vyčio“ krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. „Šilutės“ gretose pasižymėjo D. Jones 20 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai, L. Lekavičius 19 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai, V. Vasylius 12 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai. Roko Mačiulio ir Deivido Anužio sąskaitoje po 10 taškų. Deividas dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. I. Sylla pelnė 8 taškus ir atkovojo 4 kamuolius, bei prasižengė 5 kartus. Rungtynėms nebuvo registruotas Mykolas Dieninis sveikatos problemų. 

    „Vytis“, kartu su Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ dar nepatyrę pralaimėjimų, lyderiauja turnyrinėje lentelėje. „Šilutė“ po trijų pralaimėjimų ir vienintelės iškovotos pergalės užbaigia turnyrinės lentelės „top“ dešimtuką. Spalio 21-ąją K.Mačijausko kariauna vyksta į Marijampolę, kur mėgins „nukarunuoti" turnyrinės lentelės lyderį„Sūdūvą-Mantingą".

Nuotraukų galerija: www.silutessportas.lt/galerija/1/13

« Atgal