Versija neįgaliesiems
Paremkite VŠĮ Šilutės sportas

Žiūrovams tik respiratoriai

2022 sausio 17 d.

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad nuo sausio 17 dienos per renginius uždarose erdvėse privalu dėvėti respiratorius.
Uždarose erdvėse vyksiančiuose renginiuose visi vyresni nei šešerių metų žiūrovai ir dalyviai, personalas privalės renginio metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius. Nuo to atleidžiami tik neįgalumą turintys žmonėms, kurie to daryti negali dėl savo sveikatos būklės. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Renginių apibrėžimas yra apibrėžtas operacijų vadovo sprendimu ir jis apima kino teatrų, profesionaliojo scenos meno įstaigų, kitus komercinius ir nekomercinius kultūros, pramogų renginius, šventes, muges, festivalius ar kitus tam tikrą laiką trunkančius organizuotus žmonių susibūrimus viešoje vietoje iš anksto nustatytu laiku.

Renginio organizatoriai privalės užtikrinti respiratorių dėvėjimo kontrolę viso renginio metu ir neaptarnauti respiratorių nedėvinčių žmonių. Be to, rekomenduojama žiūrovams dalyti respiratorius, apie naują taisyklę juos informuoti prieš renginį ir per jo pertraukas.
 

« Atgal