Versija neįgaliesiems
Paremkite VŠĮ Šilutės sportas

Pagaliau įveiktas „Telšių“ barjeras

2022 sausio 30 d.

Per plauką patekę į Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) čempionato stipriausiųjų septynetą, Pamario krašto krepšininkai pirmenybių antrąjame rate startavo pergalingai nugalėdami Telšių „Telšius“  pergalingai 92:81 (20:19, 32:19, 18:29, 22:14).

Paskutinį kartą „Šilutė“ buvo nugalėjusi Žemaitijos sostinės komandą 2019 metų sausio 18 dieną rezultatu 96:86.  Toliau sekė trejetą metų trukęs pergalių badas prieš šį klubą. „Telšiams“ per šį laikotarpį Kęstučio Mačijausko auklėtiniai pralaimėjo net devynerias rungtynes iš eilės. Pagaliau užburtu „Telšių“ barjeru pavyko atsikratyti.

Kibi gynyba prieš varžovų gynėjus buvo raktas į pergalingą rezultatą. Po rungynių „Šilutės“ strategas teigė, kad pavyko užvesti vaikinus žūtbūtinei kovai. „Šiose rungtynėse buvo akcentuojama kibi gynyba prieš „Telšių“ lyderius ir gynėjus, kuriuos pavyko pristabdyti. Prasčiau sekėsi stabdyti Deividą Rasį, kuris ir pridarė daugiausia problemų. Tačiau gera gynyba prie tritaškio linijos nutildė varžovų toliašaudę artileriją. „Pagrindinis tikslas nugalėti ir buvo pasiektas“ – teigė K.Mačijauskas.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Rokas Mačiulis. Šis lengvojo krašto puolėjas per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 14 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Rokas pataikė 4 tolimus metimus iš 5 (80% taiklumas) ir surinko 20 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Valdas Vasylius. Vidurio puolėjo sąskaitoje 15 pelnytų taškų per 28 žaidimo minutes. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kapitono indėlis į pergalės kraitį taip pat buvo rezultatyvus. Andrius Gaidys pelnė 14 taškų. Jam talkino Ibrahim Sylla, pelnęs 12 taškų, pataikydamas visu 100% iš žaidimo. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Sekančias rungtynes „Šilutė“ žais Marijampolėje kur mėgins atsirevanšuoti „Sūduvai-Mantingai“ už apmaudų pralaimėjimą namuose. Sprendžiant apie tarpusavio susitikimus šiame sezone ne tik iš statistikos protokolų, galime atsargiai konstatuoti, kad dabartine sudėtimi, K.Mačijausko ekipa pajėgi svečiuose antrą kartą įveikti „Sūduvą-Mantingą“.  

Sergėjus Gvildys ©

« Atgal