Versija neįgaliesiems
Paremkite VŠĮ Šilutės sportas

„Šilutė“ antrąkart nugalėjo ketvirtfinalyje

2022 balandžio 09 d.

Atkrintamosios rungtynės, tai toks krepšinio turnyro etapas, kuriame kiekviena kova yra žūtbūtinė. Trečių ketvirtfinalių rungtynių tarp „Šilutės“ ir Kauno rajono „Atleto“ metu akivaizdžiai buvo parodytas lemiamas komandų kovingumas. Šių komandų dvikova pretenduoja į įdomiausios ir kovingiausios sezono  atkrentamųjų rungtynių serijos titulą.

Pagerbti rėmėjai

Lietuvos krepšinio šimtmečio pagerbimo renginių ciklą Šilutėje vainikavo pamario ekipos ketvirtfinalio mačas su Kauno rajono „Atletu“. Rungtynėse apsilankė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, lygos vykdantysis direktorius Giedrius Grybauskas. Svečiai ne tik stebėjo rungtynes, bet ir įteikė pagarbos akcentus pamario krepšinio rėmėjus.

Kovoja su fanais?

Rungtynių reginio tikrai nesugadino iš pirmo žvilgsnio nežymus, tačiau iš tikrųjų itin svarbus faktas. Svečių komandos trenerių štabas iškėlė sąlygą dėl Šilutės sirgalių naudojamų muzikos instrumentų – gitarų. Nesigilinsime į lygos nuostatų reikalavimus, bet matomai yra palikta terpė panašiam draudimo traktavimui. Žinoma, jokios tragedijos tame kaip ir nėra. Tai tik charakterizuoja varžovą ir tikrai garbės nedaro kovoje su sirgalių išmone. Vis tik kovoti reikia aikštelėje o ne už jos ribų.

Gynybiniai gniaužtai

Reikia pripažinti, kad ir tokią kovą „Atleto“ krepšininkai pademostravo aukšumoje. Abiejų komandų dvikova, pagrįsta gynybiniu pamatu sumažino mačo rezultatyvumą. Tačiau tai nesužlugdė nuostabaus kovingumo reginio. Rungtynių trečiojo kėlinuko viduryje švieslentė rodė rezultatą 48:29 šeimininkų naudai. Kęstučio Mačijausko auklėtiniai likus 15 minučių iki pagrindinio laiko pabaigos, varžovams leido pelnyti tik 29 taškus. Tai greičiausia ir pakišo koją komandos psichologiniam klimatui. Nes tuomet prasidėjo lemiamo „Atleto“ šturmo pirmoji dalis. Prabilus varžovų toliašaudei artilerijai skirtumas pradėjo tirpti ir prieš ketvirtąjį kėlinuką „Šilutė“ pirmavo tik šešių taškų skirtumu 52:46. Antruoju šturmu svečiai kaip reikiant „pakuteno“ pamario sirgalių nervus.  

Išsaugojo pranašumą

Tačiau „Šilutė“ vedama legionieriaus Delante Jones sugebėjo išsaugoti pranašumą ir šventė antrąją pergalę serijoje 65:61 (23:14, 17:14, 12:18, 13:15). „DJ“ (D.Jones-red.) nugalėtojams pelnė 21 tašką ir atkovojo 6 kamuolius. Linas Lekavičius į pegalės kraitį pridėjo 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir pademonstravo naudingiausią žaidimą komandoje. Valdas Vasylius atliko dvigubą dublį pelnydamas 10 taškų ir tiek pat atkovojo kamuolių. Sekančios rungtynės žaidžiamos Garliavoje balandžio 11 dieną. Pamario krepšininkai gali išvykoje padėti tašką serijoje ir iškovoti išsvajotą kelialapį į finalo ketvertą. Tam reikia ne vien tik komandos kovingumo bet ir ištikimų fanų palaikymo.

Tad pirmyn į Garliavą ir sukurkime namų arenos atosferą!

Sergėjus Gvildys ©

Rungtynių akimirkos: http://www.silutessportas.lt/galerija/1/26

« Atgal