Naujienos

Džiugi žinia – „Šilutė-PDS.lt“ vėl „URBO-NKL“ atkrintamosiose!

Džiugi žinia – „Šilutė-PDS.lt“ vėl „URBO-NKL“ atkrintamosiose!

2026 kovo 16 d.

2025–2026 m. „URBO-NKL“ reguliarusis sezonas oficialiai baigtas. Po jo paaiškėjo, kad po trejų metų pertraukos „Šilutė-PDS.lt“ komanda vėl pateko į „URBO-NKL“ atkrintamąsias!

Aštuntfinalio serijoje bus kovojama iki 2 pergalių. Serijos pradžia – kovo 19 d., o mūsų varžovas – Kėdainių miesto komanda „Kėdainių sporto centras“.

Aštuntfinalio rungtynės:

• 2026-03-19, 19:30 – išvykoje: „Kėdainių sporto centras“ – „Šilutė-PDS.lt“
• 2026-03-22, 16:00 – namuose: „Šilutė-PDS.lt“ – „Kėdainių sporto centras“ (rungtynės vyks sekmadienį)
• 2026-03-24, 19:30 – išvykoje: „Kėdainių sporto centras“ – „Šilutė-PDS.lt“ (jei prireiks)

Lauksime gausaus ir garsaus mūsų sirgalių palaikymo!

Rėmėjai ir partneriai