Naujienos

  • Šilutės sportas
  • Naujienos
  • VšĮ „Šilutės sportas“ palaiko iniciatyvas, skatinančias žmonių su negalia fizinį aktyvumą
VšĮ „Šilutės sportas“ palaiko iniciatyvas, skatinančias žmonių su negalia fizinį aktyvumą

VšĮ „Šilutės sportas“ palaiko iniciatyvas, skatinančias žmonių su negalia fizinį aktyvumą

2026 liepos 21 d.

2026 m. liepos 21 d. VšĮ „Šilutės sportas“ kolektyvas susitiko su Šilutės rajono savivaldybės Asmenų su negalia reikalų koordinatore Sonata Šertvytiene.

Susitikimo metu buvo apžiūrėta Šilutės rajono sporto infrastruktūra, aptarti žmonių su negalia poreikiai bei galimybės plėtoti sporto ir fizinio aktyvumo iniciatyvas, kurios būtų prieinamos kiekvienam rajono gyventojui. Taip pat diskutuota apie sporto infrastruktūros pritaikymą žmonių su negalia poreikiams, siekiant užtikrinti saugias, patogias ir visiems prieinamas sąlygas sportuoti.

VšĮ „Šilutės sportas“ aktyviai prisidės prie iniciatyvų, skirtų skatinti žmonių su negalia fizinį aktyvumą, didinti jų įsitraukimą į sportines veiklas bei kurti visiems prieinamą ir įtraukią sporto bendruomenę Šilutės rajone.

Jau artimiausiu metu VšĮ „Šilutės sportas“ pradės pirmąsias iniciatyvas, kurių metu bus vertinamos galimybės organizuoti sveikatingumo mankštas, krepšinio, futbolo bei stalo teniso treniruotes žmonėms su negalia. Taip pat bus siekiama, kad sportui skirta infrastruktūra būtų nuosekliai pritaikoma žmonių su negalia poreikiams, sudarant galimybes aktyviai sportuoti, dalyvauti bendruomenės gyvenime ir stiprinti fizinę bei emocinę sveikatą.

Tikime, kad sportas neturi ribų – jis vienija, stiprina sveikatą, ugdo pasitikėjimą savimi ir suteikia galimybę kiekvienam būti aktyvia visuomenės dalimi. Kviečiame bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius prisidėti prie šių iniciatyvų, kad kartu kurtume dar atviresnį, draugiškesnį ir sportiškesnį Šilutės rajoną.

Rėmėjai ir partneriai